3 Kasım 2016 Perşembe

Free Backup Sistemler

Free ürünler kötü değil ama tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak karşılayamıyor buda bir gerçek ki, Aslında verileriniz çok önemli bunun sadece elinizden diskiniz' den sisteminizden gittiğinde fark ediyoruz Backup yapmanın kıymetini ama ne yapalım bizim genlerimiz böle deyip bir kılıf buluyoruz biz Türk' üz deyip geçiyoruz yanlış mı evet yanlış en küçük veri bile olsa emek ve zaman harcanarak oluşturuldu unutmayın ve Backup yapmanın önemini kavrayın lütfen. Ben sizlere bu videoda uygulama olmadan sadece biraz sohbet tadında bir video hazırladım videoda sizlere ve sanallaştırma ortamınız için en azından ücretsiz olarak backup yedek almanızı sağlayacak yazılımlardan kısaca ve bilgim dahilinde bahsetmek istedim umarım sizlere faydası olur.


1 yorum:

  1. Ücretsiz Esxi e bağlanıp backup almayı başarabildiğim tek yazılım Nakivo oldu. Onda da ciddi bir kalp krizi riski atlattım :) Ssh istedi açtım bağlandı bir sanalın yedeğini aldım, dosyaları inceledim vs. herşey yolunda. O günün akşamı esxi tekrar oturum açamaz oldum. tarayıcı,ssh,fizikselden cihazın tek cevabı var access denied. Dc'den yardım istedim demezmi çok sayıda deneme işi geçici bloke değil bu 6.5 de şifre sıfırlama da yapılamaz yeniden kurulum şart. Gece 2 saat araştır et yok bulamadım birşey. Sabah salim kafa 1-2 saat tekrar deneme araştırma derken sorun nakivo bağlanınca klavye düzeni bozulmuş @!_ gibi çift klavye basımı isteyen harfleri
    yanlış yazıyormuş. Umarım kimsenin başına gelmez böyle şeyler kısa-orta arası bir kriz atlattırdı bana nakivo. Korkudan nakivoyu ve ssh hizmetini durdurdum başka birşey arıyorum artık ücretsiz esxi için :)

    Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler.

    YanıtlaSil

Yorumunuz için teşekkürler.