31 Aralık 2014 Çarşamba

Ne yıldı be 2014


2014 yılı benim için çok güzel geçti diyebilirim. Tabii ki herkesin iyiye ve güzel bakış açısı farklıdır. Blog sayfamda bu yıla ait son bir yazı olsun diyerek yazıyorum. Umarım buradaki sizlere az da olsa bu yıl ile ilgili olayları anlatmama olanak sağlar. 

İlk olarak 2014 yılında yeni bir iş deneyimim oldu. Yeni ve farklı firmada işe başladım burası için ilk başlardaki alışma süreci biraz uzun sürdü, :) ( sanırım uzun sürmesi de benden kaynaklandı ) ama sonuçta bu 1 yıl içindeki tanıştığım güzel insanlar çalışma ortamı 2014' e baktığımda bana çok güzel dostluklar kazandığımı gösterdi. Tabii ki 2014 yılında güzel dostluklar kazanırken bir yandan da eskide bıraktığımız ve bırakmamız gerektiğine emin olduğumuz insanlar oldu. Bizi arayanlar aramayanlar hepinize teşekkürler.

2014 yılında benim için çok önemli dönüm noktalarından birisi ise fiziksel olarak değişme uğrayıp ciddi anlamda kilo vermem oldu. Bu konuda fazla detay vermeye niyetim yok zaten beni tanıyanlar azdan çoktan nasıl olduğunu biliyorlar :) Prof. Ertan Bülbüloğlu hocama yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Blog sayfam evet okuduğunuz ve çoğunlukla video izlediğiniz blog sayfam. Bu sayfa 1 yıldır aktif şekilde çalışıyor ve ben bu durumdan çok memnunun bana maddi olarak bir yükü de yok ( sadece domain parası yıllık 10 $ ) getirisi de yok demeyeceğim çünkü azda olsa getirisi oldu inşallah dahada fazla olur, ayrıca bu blog sayesinde bilgimin zekatını verdiğimi düşünüyorum elimden geldiğince tabii ki. Bu işten para kazandığım içinde danışmanlık adı altında yeni bir iş alanına daha açılmış buldum kendimi. Bu durumda insana hem moral hemde iyi duygular veriyor yada en azından ben öyle düşünüyorum.

Bu blog ve bilgi paylaşımı kariyerime yeni ve güzel unvan daha ekledi buda “vExpert 2014” inşallah bunu yeni yılda yani 2015 de devam ettirebilir ve “vExpert 2015” olurum diye güzel bir dilekte bulunalım.

2014 yılında güzel gezilerim fazla olmadı önceki yıllara nazaran ama yeni yerler ve yeni deneyimler edinmedim desem yalan olur sadece önceki yıllara göre daha azdı demek en doğrusu olur gibi. İnşallah 2015 bana yeni yerle ve deneyimler konusunda daha cömert davranır umudum var. :) 2014 içinde gezilerle ve yeni deneyimlerde bizlere yardımcı ve sponsor olan tüm arkadaşlara ve firmalar teşekkürler

Evet 2014 yılını kapatacağımız şu son günde, geriye doğru baktığımda bence 2014 yılı benim için iyi ve güzel geçti diyebiliyorum umarım sizler içinde öyle olmuştur.


2015 içinde yüce rabbim inşallah bizlere ailemize, yakınlarımıza, arkadaşlarımıza önce sağlık sonrasında huzur ve mutluluk nasip eder inşallah.

Yeni yılda yeni videolar ve blog yazıları ile görüşmek üzere.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkürler.